Tidningsställ Jonas Bohlin
Valmis
2021-02-05
872503
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JONAS BOHLIN, "Zink", tidningsställ, Källemo, modellen formgiven 1984, ask, sockel i betong, höjd ca 155 cm
Bruksslitage, sockel med skador i betong