Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
JONAS BOHLIN, "Zink", tidningsställ, Källemo, modellen formgiven 1984, ask, sockel i betong, höjd ca 155 cm
Bruksslitage, sockel med skador i betong
872503
2021-02-05