Tidningsställ Jonas Bohlin

Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin
Tidningsställ Jonas Bohlin

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

JONAS BOHLIN, "Zink", tidningsställ, Källemo, modellen formgiven 1984, ask, sockel i betong, höjd ca 155 cm

Bruksslitage, sockel med skador i betong

872503

2021-02-05