Lennart Wallin olja

Lennart Wallin olja
Lennart Wallin olja
Lennart Wallin olja
Lennart Wallin olja
Lennart Wallin olja
Lennart Wallin olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART WALLIN (1944-2017): "Komposition", signerad och daterad L. Wallin 2012, olja på pannå, ca 100x100 cm

872504

2021-02-08