Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
300 EUR
SVÄRD, Skottland 1800-tal, korgfäste i stål, rak klinga, längd 102,5 cm.
Bruksslitage, råst, balja saknas.
872525
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här