Musköt

Musköt
Musköt
Musköt
Musköt

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

MUSKÖT, sannolikt Nordafrikansk, 1800/1900-tal, trästock med lås, pipa och beslag av metall. Dekor av ben, längd 161,5 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage, skador

872526

2021-02-04