indopersisk yksa och sköld

indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld
indopersisk yksa och sköld

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

200 EUR

YXA, SKÖLD, indopersiska, järn och mässong, sekelskiftet 1800/1900-tal, längd 63 cm, diameter 28,5 cm

Slitage

872527

2021-02-04