Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, fåtölj, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 336, klädd i gul plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 43, rygghöjd 85 cm
Skador, slitage, fläckar
872535
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här