Fartygsporträtt olja

Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja
Fartygsporträtt olja

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): fartygsporträtt, monogramsignerad olja på pannå, bildmått ca 31x41 cm

872557

2021-02-05