Colin Graeme oljemålning

Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COLIN GRAEME (1858-1910), två jakthundar, olja på duk, signerad Colin Graeme, mäter ca 18x23

872565

2021-02-05