Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Komposition med vaser, signerad samt daterad V. Schantz -80, numrerad 5/180, färglitografi, bildmått ca 27x33 cm
872568
2021-02-03