Phlip von Schantz litografi

Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Komposition med vaser, signerad samt daterad V. Schantz -80, numrerad 5/180, färglitografi, bildmått ca 27x33 cm

872568

2021-02-03