Richard Ansdell oljemålning

Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning
Richard Ansdell oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RICHARD ANSDELL (1815-1885), hund i profil, olja på duk, signerad R. Ansdell, ca 25,5 x 30 cm

872571

2021-02-05