Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNING PÅ RULLE, japansk, föreställande Bodhidharma, Daruma, grundaren av Zen Buddhismen, silke och papper 1900-tal, i box, ca 37x115
Proveniens Bengt Nyléns samling
slitage
872574
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här