Ljusstakar ett par barock 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, barock, 1700-tal, mässing, höjd ca 17 cm

Hack, slitage, lagning

872596

2021-02-05