Nils Wedel, Komposition
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NILS WEDEL (1897-1967): Komposition, signerad Nils Wedel, akryl och olja på pannå, 50x60 cm.
Utförd 1964
Med dedikation av konstnären på baksidan: "Till Marianne och Bertil 30/12 1964 från Alice och Nisse"
872600
2021-02-28