Nils Wedel, Komposition

Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition
Nils Wedel, Komposition

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILS WEDEL (1897-1967): Komposition, signerad Nils Wedel, akryl och olja på pannå, 50x60 cm.
Utförd 1964

Med dedikation av konstnären på baksidan: "Till Marianne och Bertil 30/12 1964 från Alice och Nisse"

872600

2021-02-28