Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Romantiskt landskap, signerad och daterad Ola Billgren -85, färglitografi, 33/35, ej ramad

Ej ramad, smärre skador

872607

2021-02-28