Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): Romantiskt landskap, signerad och daterad Ola Billgren -85, färglitografi, 33/35, ej ramad
Ej ramad, smärre skador
872607
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här