Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Reuterswärd E.A, färglitografi, S. 48 x 73 cm, oramad
Oramad, smärre skador
872608
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här