Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Reuterswärd E.A, färglitografi, S. 48 x 73 cm, oramad

Oramad, smärre skador

872608

2021-02-28