Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
Valmis
2021-02-28
872608
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad Reuterswärd E.A, färglitografi, S. 48 x 73 cm, oramad
Oramad, smärre skador