RULLMÅLNING: Flodlandskap

RULLMÅLNING: Flodlandskap
RULLMÅLNING: Flodlandskap
RULLMÅLNING: Flodlandskap
RULLMÅLNING: Flodlandskap
RULLMÅLNING: Flodlandskap
RULLMÅLNING: Flodlandskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLMÅLNING: Flodlandskap, Sydostasien, 1900-talets första hälft, signerad med sigill, tusch på papper, 58,5 x 110 cm.

mycket skör, hål, pappersveck

872620

2021-02-20