Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLMÅLNING: Flodlandskap, Sydostasien, 1900-talets första hälft, signerad med sigill, tusch på papper, 58,5 x 110 cm.
mycket skör, hål, pappersveck
872620
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här