Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAR EKELUND (1908-2002): landskapsmotiv, signerad Ekelund, olja på duk, ca 63x97 cm
Omfattande krackelering
872626
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här