Ivar Ekelund oljemålning

Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning
Ivar Ekelund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR EKELUND (1908-2002): landskapsmotiv, signerad Ekelund, olja på duk, ca 63x97 cm

Omfattande krackelering

872626

2021-02-03