Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Porträtt, signerad Cecilia Sikström, ea, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm
Oramad
872631
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här