Cecilia Sikström

Cecilia Sikström
Cecilia Sikström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Uma" (Thurman)", signerad Cecilia Sikström, ea, färglitografi, ca 75x55 cm

872633

2021-02-08