Tomte 1900-talets början

Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början
Tomte 1900-talets början

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, tomte, 1900-talets början, bemålat lergods, höjd ca 34 cm

Slitage, nagg, lagat ben samt arm

872635

2021-02-05