Glaskupor

Glaskupor
Glaskupor
Glaskupor
Glaskupor

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GLASKUPOR, 2 st., med svärtad träsockel, 1900-tal, total höjd ca 34-39 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

872644

2021-02-05