Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GLASKUPOR, 2 st., med svärtad träsockel, 1900-tal, total höjd ca 34-39 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
872644
2021-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner