Oljemålningar, 1700-tal

Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal
Oljemålningar, 1700-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Italien 1700-tal): Salvator Mundi och Jungfru Maria - ett par, olja på duk, 75 x 60 cm

Mindre lagningar, retuscher, originaldukar med slitage, ena med mindre hål

872648

2021-02-28