Olivier Herdiès oljemålning

Olivier Herdiès oljemålning
Olivier Herdiès oljemålning
Olivier Herdiès oljemålning
Olivier Herdiès oljemålning
Olivier Herdiès oljemålning
Olivier Herdiès oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLIVIER HERDIÈS (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies -68, olja på pannå, 40x32 cm

872649

2021-02-03