Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
MUSKÖT, sannolikt Nordafrikansk, 1800/1900-tal, trästock med lås, pipa och beslag av metall. längd ca 186cm.
Bruks- och åldersbetingat slitage, skador
872663
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här