Oljemålning, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Kvinna klädd i historicerande dräkt med pipkrage, olja på duk, 60 x 47 cm

Smärre färgbortfall, ställvisa krackelyrer

872670

2021-02-28