Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 4-lådig, nyrenässans, 1800-talets slut, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 76, 45x45 cm

Slitage, märken

872672

2021-02-05