Pelarbord ett par 18/1900-tal

Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal
Pelarbord ett par 18/1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PELARBORD, ett par, 18/1900-tal, ek, skuren dekor, höjd ca 79, diameter 30 cm

Slitage, skador

872686

2021-02-05