Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, bemålat fodral, Stjärnsund, slag, höjd ca 230 cm, lod, pendel samt vev finns
Senare bemålning, slitage
872688
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här