Stjärnsund golvur

Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur
Stjärnsund golvur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, bemålat fodral, Stjärnsund, slag, höjd ca 230 cm, lod, pendel samt vev finns

Senare bemålning, slitage

872688

2021-02-05