Oljemålning vinterlandskap

Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, vinterklätt landskap, otydlig monogramsignering, olja på duk, ca 43x58 cm

Krackeleringar

872694

2021-02-05