Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
FÅTÖLJ ´Emma´, 1940-tal, ben i mörklackerat trä, rygg med djupdragen stoppning, sitthöjd ca 40 cm, höjd ca 80 cm, bredd ca 60
Klädsel med slitage samt klösmärken baksida
872698
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här