Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal

Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal
Fåtölj ´Emma´ 1940/50-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ ´Emma´, 1940-tal, ben i mörklackerat trä, rygg med djupdragen stoppning, sitthöjd ca 40 cm, höjd ca 80 cm, bredd ca 60

Klädsel med slitage samt klösmärken baksida

872698

2021-02-09