Maurice Moberg oljemålning
2021-02-28
872700
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Maurice Moberg, olja på duk, ca 39x52 cm