Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Maurice Moberg, olja på duk, ca 39x52 cm

872700

2021-02-28