Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, allmoge, 18/1900-tal, stomme av bok, sitsar av fur, bemålade, sitthöjd ca 43 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Bruks- och åldersrelaterat slitage

872708

2021-02-08