Rölakanmatta, Sverige 1950-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-tal, rölakan, staketliknande dekor i gråblått och vitt, 200 x 240 cm

Fläckar, slitage, renoverad

872710

2021-02-28