Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Sverige 1950-tal, rölakan, staketliknande dekor i gråblått och vitt, 200 x 240 cm
Fläckar, slitage, renoverad
872710
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här