Björn Svensson
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BJÖRN SVENSSON, "Kuben", Elidus, bordslampa, 1900-talets andra hälft, kromat skaft, skärm i lackerad plåt, plastfot, justerbar kupa, total höjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Repor, ej funktionstestad
872712
Päivämäärä:
2021-02-12