Golvurna
2021-02-13
872718
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVURNA, asiatisk, 2000-tal, tryckt dekor av blomsterslingor, i reserver fåglar på blommande körsbärskvistar, höjd 65 cm.
Spricka, i övrigt mindre bruksslitage.