Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SAMEKNIV, renhorn och skinn med knivblad av stål, .otydligt signerad RB?, längd 37 cm.

Bruksslitage.

872727

2021-02-13