Matta, reliefflossa, Sverige 1950-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-tal, tillskriven Sigvard Bernadotte, reliefflossa med taggtrådsliknande mönster i grå toner, 144 x 210 cm

Slitage

872729

2021-02-28