Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Sverige 1960-tal, rölakan, geometrisk dekor i gult, mörkblått och brungrått mot blå fond, 300 x 192 cm
Slitage, de flätade fransarna saknas
872732
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här