Rölakanmatta, Sverige 1960-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

MATTA, Sverige 1960-tal, rölakan, geometrisk dekor i gult, mörkblått och brungrått mot blå fond, 300 x 192 cm

Slitage, de flätade fransarna saknas

872732

2021-02-28