Rölakanmatta, Sverige 1950-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-tal, rölakan, dekor av stjärnor och kvadrater i blått, vitt och gult mot rödbrun botten, 305 x 200 cm

Lagningar, mindre slitage

872736

2021-02-28