Teglashållare 4 st silver Sovjet

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

TEGLASHÅLLARE, 4 st., silver, genombruten niellodekor, delvis förgyllda, höjd till handtaget ca 9,5 cm, vikt 353 g

ett glas senare och med litet nagg

872746

2021-02-04