Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
TEGLASHÅLLARE, 4 st., silver, genombruten niellodekor, delvis förgyllda, höjd till handtaget ca 9,5 cm, vikt 353 g
ett glas senare och med litet nagg
872746
2021-02-04