Ett par stolar
Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
STOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, bemålade i mintgrön kulör, detaljer i mässing i form av fleuroner samt rosetter, sitsar klädda i vit bomullstextil, sitthöjd ca 46, bredd ca 42, rygghöjd ca 90 cm
Smuts, smärre bruksslitage.
872751
2021-02-07