Ett par stolar

Ett par stolar
Ett par stolar
Ett par stolar
Ett par stolar
Ett par stolar
Ett par stolar

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

STOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, bemålade i mintgrön kulör, detaljer i mässing i form av fleuroner samt rosetter, sitsar klädda i vit bomullstextil, sitthöjd ca 46, bredd ca 42, rygghöjd ca 90 cm

Smuts, smärre bruksslitage.

872751

2021-02-07