Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TABURETT / PIANOPALL, 1900-talets första hälft, stomme i betsad / laserat björk, sits klädd med tyg, längd 60 cm, sitshöjd 46 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis slitage, lagning, fläckar
872756
2021-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner