Taburett / pianopall

Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall
Taburett / pianopall

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TABURETT / PIANOPALL, 1900-talets första hälft, stomme i betsad / laserat björk, sits klädd med tyg, längd 60 cm, sitshöjd 46 cm

Zustandsbeschreibung

Ställvis slitage, lagning, fläckar

872756

2021-02-14