Golvlampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, svarvad stomme, höjd ca 145 cm exl lampfattning

lackslitage samt smärre torrsprickor, Ej funktiontestad

872759

2021-02-07